גרניט פורצלן הינו מהחומרים הנפוצים כיום המשמשים לריצוף פנים וחוץ הבית. השימוש בו נמצא, בתאוצה מתמדת והבחירה בו אינה עונה חולפת אלה העתיד.

 גרניט הפורצלן הינו הדגם המשופר של הקרמיקה והוא חזק ממנה באופן ניכר,עמידותו מתבססת בהרכב חומריו, מידת עוביו של האריח ותהליך השריפה אותה עבר. אריחי הפורצלן מוצעים בשלל צבעים סגנונות וגימורים.

אריחם בגימור מבריק יתאימו לרוב לפנים הבית כשאריחים בגימור מט (הניחנים בעמידות גבוהה יותר)יוכלו להשתלב גם מחוץ לקירות הבית.

תהליך ייצור הפורצלן אריחי פורצלן מיוצרים בטכניקות ייצור חדישות שכוללות שריפה ממושכת בטמפרטורות גבוהות של 1220 מעלות צלסיוס על מנת לבסס את עמידות הצבע בפני שחיקה והן מבחינת אטימות מוחלטת לנוזלים.הוא מורכב משכבות של חומרים שונים ביניהם ריכוזים  של קוורצים וקריסטלים ההופכים אותו לחומר דחוס וחזק במיוחד.מראה האריח נקבע על ידי השכבה העליונה

תחזוקה תחזוקתו פשוטה אך יש לשים לב לחומרים מכתימים או נוזלים שנשפכו ורצוי לנקות מי בעזרת מטלית לחה,כמו כן כדאי להימנע מגרירת רהיטים שעלולים לייצר שריטות. במידה ואריחי הפורצלן הם בגימור מבריק מומלץ למרוח סילר מותאם המונע חדירת נוזלים והיווצרות כתמים.

 אנא צרו איתנו קשר בטלפון 03-6095511 על מנת לקבל ייעוץ חינם ולשמוע את המחירים האטרקטיביים שלנו. מעוניינים שאנחנו נחזור אליכם? השאירו פרטים