חיפוי הקירות החיצוניים בשיש או אבן טבעית יוצרים עמידות לנזקי מזג האוויר ושומרים על בידוד מושלם מפני קור בקיץ וחום בחורף. בעוד שתחזוקת האבן אינה דורשת מאמץ ומשאבים מיוחדים לאורך השנים, יופייה של האבן רק הולך ומשתבח כמו יין טוב, ונוכחותו האלגנטית והטבעית נשאר לשנים רבות.

 

הטבע מעמיד לרשותנו מגוון רחב של סוגי אבן בשלל צבעים, מרקמים, סגנונות, וגדלים העתידיים לקבוע את אופי הבית, האווירה בו והזרימה בין החללים השונים. באולם התצוגה שלנו, תוכלו לראות ולחוש במבחר עצום של דגמים אלו ולקבל סיוע במציאת האבן המתאימה לכם ביותר.

 

סוגי חיפוי אבן ושיש לקירות חוץ

הסבר על קטלוג אבני יהודה לחיפוי אבן ושיש לקירות חוץ

חיפוי אבן מקומית

בקטגוריה זו תמצאו מגוון רחב של אבנים אשר המכנה המשותף של כולן הוא מקום מוצאן – ניחשתם נכון – ממש כאן בישראל! האבנים הללו מציעות לכם את כל הטוב שהטבע הישראלי יכול להעניק לאזרחיו, החל מהאבן החברונית הנפוצה, דרך אבני חלילה השונים וכלה בבריק מצפה וביר. לכל אחת מהאבנים 'תכונות אופי' שונות ומראה מרהיב אחר, יחד עם זאת, מעבר לעיצוב היפהפה שתעניקו לביתכם עם חיפוי אבן Made in Israel, נכנס גם הפקטור הכלכלי שבחסכון רכישת תוצרת מקומית.

חיפוי אבן בריק רטרו

בסיווג זה תמצאו אבני חיפוי בעלות מראה רטרו יוקרתי ומלכותי שהיה בשימוש החל מהמבנים הגות'ים באירופה במאה ה-12 ועד למבנים שנבנו בארץ בתקופת הרומאים והיוונים. אלמנט חשוב מלבד לסוג האבן אשר מגביר את תחושת ה'רטרו' בעיצוב האבנים הוא העיבוד אשר נועד לדמות את אופן החיתוך בתקופות קדומות יותר.

חיפוי אבן בריק מודרני

בסיווג זה תמצאו בריקים יפהפיים מאבני צפחה בצבעים שונים ולקטים א-סימטריים צבעוניים ושחורים. הסגנון העיצובי בסיווג הבריקים המודרנים שם דגש על קווים חדים, א-סימטריות, תלת מימדיות, שילוב מספר צבעים יחדיו ושימוש באבנים טבעיות. חיפוי אבן בבריק מודרני הינה בחירה רווחת בקרב מעצבי פנים וחוץ ושימוש באבנים הללו משרה תחושת יוקרה ואלגנטיות יחד עם חיבור אל הטבע.

חיפוי אבן בריקים מפירוק

בריקים מפירוק אלו בריקים שפורקו ממבנים ישנים אשר אינם בשימוש ונמכרים לחיפוי קירות חוזר. בבחירתכם בבריקים מפירוק לחיפוי קירות חוץ ופנים אתם מקבלים את כל היתרונות של חיפוי אבן ויותר! נתחיל מהעיצוב – שעם השנים שעברו קיבל יותר אופי ויופי, נמשיך עם הבידוד מקור, חום ורעשים, ונסיים עם העובדה – שבמחזור הבריקים הללו אתם עושים מעשה נפלא לטובת הסביבה!

חיפוי אבן טופו

בסיווג זה תמצאו את אבן המחצב הטבעית טופו במספר צבעים. מוצאה של אבן חיפוי זו הוא איטליה, וחציבתה מתבצעת בגדלים שונים ולמטרות שונות. כיום השימושים באבן טופו רבים וכוללים בין היתר – חיפוי קירות, רצפות, מדרגות, בנייה, שבילים ועוד. יש לכם שאלות בנוגע לחיפוי עם אבן טופו – פנו עכשיו לאבני יהודה או תגיעו לאולם התצוגה – ואיש מקצוע מטעמנו ישמח להסביר ולייעץ לכם על השימוש בה.

חיפוי אבן טרוורטין

כאן תמצאו מבחר מגוון של האבן, שככל הנראה הפכה לנפוצה ביותר לחיפוי קירות, אבן טרוורטין. אבן טרוורטין מגיעה ממשפחת סלעי הגיר לאחר שנשתקעו בה שנים ארוכות מינרלים ומשקעים ממוססים שלאחר תהליך של התאדות השאירו את התמיסה אשר לאחר התקשותה נחצבת היישר מן המכרות אל חיפוי הבית שלך!

חיפוי אבן כורכר

לאבן הכורכר מאפיינים ייחודיים כשזה מגיע לחיפוי קירות – חוסר האחידות בצבעיה החמים ובצפיפות הרכבה, מעניקה לבתים אלמנטים עיצוביים המשלבים בין קצוות שונים, עד כדי כך שמראה בתים בעלי חיפוי אבן כורכר מתהדרים במראה  יוקרתי אך טבעי, מעוצב אך ראשוני, מודרני אך עתיק.

חיפוי אבן צפחה

אבן הצפחה היא אחת מהאבנים היפות והעמידות המתאימות לחיפוי קירות, יותר מכך, במקומות רבים באירופה ובאמריקה נעשה שימוש באבן לחיפוי גגות בשל עמידותה במזג אויר וספיגתה הנמוכה של טמפרטורות ורעשים. אבן הצפחה מגיעה במגוון צבעים המשתלבים יחדיו באופן מושלם – עם גוונים כסופים, זהובים, חומים ואדמדמים – היא מכניסה את הטבע היפהפה אלינו הביתה.