קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים בוחרים בשילוב חיפוי אבן בתוך הבית כבר מאות שנים. למעשה, אבן ושיש הם חומרי הבניין הבסיסיים ביותר שלא מראים שום סימן ליציאתם מהאופנה אי פעם.

חיפוי אבן טבעית, שיש או אבן מתורבתת יכול להתאים באופן מושלם בכל סגנון עיצובי, החל מעיצוב אולטרה מודרניסטי ועד לעיצוב כפרי מחוספס, כמו כן חיפוי אבן לקרות פנים מוסיף באופן מיידי טקסטורה, צבע ומרחב לחדר.

 

לפניכם מגוון רחב של אבנים לחיפוי קירות פנים המוצעות באבני יהודה, להתייעצות עם מומחה התקשרו עכשיו אל 03-6095511 או לחצו כאן להשארת פרטים.

יתרונות חיפוי אבן לקירות פנים

חוזק ועמידות

אבנים טבעיות, שיש ואבנים מתורבתות הן חומר בנייה חזק במיוחד אשר עמיד לאורך שנים, גם בתנאי מזג אויר קיצוניים. האבנים לא יידהו, ישתחררו, יתעוותו, ירקבו או יתפרקו ומזיקים לא יכולים לאכול אותם, עמידותם הוכחה במשך מאות שנים, ואף חומר בניה אחר לא הראה כ"כ מעט סימני התיישנות וכזו עמידות איתנה אל מול תנאים קיצוניים לאורך זמן.

תחזוקה נמוכה

עמידותן וחוזקן של האבנים לחיפוי מביאה לכך שלעומת קירות רגילים אשר נוטים להסדק, להתקלף ואף להרקב, חיפוי אבן אינו מצריך תחזוקה מכל סוג למעט נקיון אחת לכמה זמן. מעגל החיים ואורך המדף של חיפוי אבן הינו ארוך בעשרות מונים מאלה של קיר רגיל ורכישה זו צפויה ללוות אותך שנים ארוכות.

ביצועים תרמיים

לחיפוי קירות עם אבנים טבעיות, שיש ואבנים מתורבתות יש יתרון נפלא הנובע מהמסה התרמית שלהם. מחקרים מצאו שמסה תרמית, משמע יכולתו של חומר לשמור אנרגיית חום כאשר הוא נחשף לשינויי טמפרטורה, משחקת בתפקיד מפתח באיזון שינויי טמפרטורה השומרים את הטמפרטורה הפנימית בטווחים נוחים ונעימים יותר לאורך זמן. המשמעות של זה היא שחיפוי אבן מסייע בשמירה על קירור הבית בקיץ ושמירה על חום הבית בחורף.

ביצועים אקוסטיים

עוביה ודחיסותה של אבן לחיפוי קירות מייצרת מבנים שקטים יותר בהשוואה לחומרים קלים יותר. חיפוי אבן מפחית כניסת קולות חיצוניים כמו רעשי מטוסים או מכוניות. חיפוי קירות פנים יכול להפחית רעש אפילו יותר כאשר הוא נעשה בקירות שבין חדרי הבית. בכדי לסייע לבידוד האקוסטי, חשוב לשים לב כי החיפוי נעשה היטב ושכל הרווחים מלאים ואטומים כראוי.

גמישות עיצובית

לחיפוי אבן טבעית, שיש או אבן מתורבתת יש מראה קלאסי, איכותי ואפשר לומר אפילו נצחי, יחד עם זאת, הן עדיין נורא עכשוויות, חדשניות ומגוונות ושימוש בהן מאפשר אינסוף צירופים יפהפיים שיכולים ליצור את עיצוב החלומות לביתכם. הגדלים המשתנים שלהן, צבעיהן, המרקמים והצורות פותחים בפניכם את ארץ אפשרויות העיצוב הבלתי מוגבלות, כך שתביאו את האופי האינדבידואלי האישי שלכם פנימה. אז למה אתם מחכים? בואו לאבני יהודה להתרשם ממבחר עצום של אבנים לחיפוי ולקבל את הייעוץ והעזרה לה אתם זקוקים – לפרטים לחצו כאן או התקשרו עכשיו – 03-6095511