מעל 100 סוגי מדרגות – המבחר הגדול ביותר בארץ!

אבני יהודה מתמחה באספקה והתקנה של מדרגות שיש, ומציעה עשרות דוגמאות של שיש ואבן טבעית בהתאמה אישית, אנו מומחים בעיבוד כל סוגי השיש והאבן הטבעית בטכניקות שונות של הברשה והתזת חול. עיבוד שמשלב הן את החן והיופי הטבעי של האבן לבין הפרקטיות הנדרשת בסביבת החוץ.

לצפייה במגוון דגמי השיש 

אדיבות ומקצועיות מהמדרגה הראשונה! 

מדרגות שיש משדרגות את הבית ומקנות מראה יוקרתי ואלגנטי.

מעצבי בתים, אדריכלים וקבלני בנייה ושיפוצים מכירים היטב ביתרונות הרבים המיוחסים לשיש ולאבן הטבעית,  לחיפוי מדרגות אל מול סוגי  חיפוי אחרים (עץ, קרמיקה, מתכת). מדרגות שיש ניתנות לעיצוב כיד הדמיון באמצעות שלל עיבודים: קנטים ותצורות שונות לגימור מסיבי ומרשים, חלק עליון חרוץ פסים למניעת החלקה, סיטוט למראה אוטנטי עתיק, הברשה, התזת חול ועוד…

מדרגות השיש אינן דורשות תחזוקה מיוחדת למעט מריחת סילר מותאם שישאיר את השיש חיי ומבריק לאורך זמן רב.

אבני יהודה מתמחה באספקה והתקנה של מדרגות שיש, ומציעה עשרות דוגמאות של שיש  ואבן  טבעית בהתאמה אישית, אנו מומחים בעיבוד כל סוגי השיש והאבן הטבעית בטכניקות שונות של הברשה והתזת חול. עיבוד שמשלב הן את החן והיופי הטבעי של האבן לבין הפרקטיות הנדרשת בסביבת החוץ.

 

למה לבחור במדרגות שיש?

שימוש באבן טבעית כמו שיש לריצוף, מדרגות וחדרי מדרגות מוסיף קסם בכל בית, אולם, משרד או בניין. אבני יהודה מייצרת מדרגות שיש באיכות הגבוהה ביותר, כך שיתאימו באופן מושלם לכל דרישה המצריכה התאמה מיוחדת.

 

ניתן להסתכל על מדרגות שיש כהשתקפות אמיתית של מגמות אמנותיות, של התקדמות טכנולוגית ושל ערכיו של עידן. מדרגות אשר נבנו במקור מאבן עדיין נראות לעין בחורבות מבנים עתיקים ששרדו עד היום, כאשר בבנייתם נלקחו בחשבון אותם הפרמטרים הנלקחים בחשבון עד היום – השימוש והמיקום שלהם. יתרה מכך, באפשרותנו לבחור האם אנו רוצים לתת למדרגות 'במה מרכזית' מחוץ ובתוך הבית או תפקיד רקע משני.

 

היישום של מדרגות שיש בפרוייקטים משתנה בהתאם לפרמטרים אלה, כמו גם בהתאם לטעמו האישי של הלקוח.
אנו באבני יהודה משתדלים להסתכל על הבחירה בעיניים פרקטיות – אם המדרגות ממוקמות במיקום ציבורי אנו יכולים לספק מדרגות שיש עמידות מאוד עם מניעת החלקה, אם מיקום מדרגות השיש הוגדר לתוך הבית, בעל הבית עשוי להגיע עם דרישות שונות כמו יצירת מראה מתוחכם יותר המתאים יותר לטעמו האישי, כאשר באמצעות דיון מפורט על נושאים אלה עם הלקוח אנו מסוגלים להשיג תוצאות יוצאות דופן.

 

אנו באבני יהודה יוצרים עיצובים וסגנונות שונים של מדרגות שיש. חלק מלקוחותינו עשויים לבחור בגימור חלק ומבריק אשר מבליט את ורידי וצבעי השיש, בעוד לקוחות אחרים עשויים להעדיף גימור מחוספס יותר אשר מעניק מראה יותר טבעי ושם פחות דגש על ורידי וצבעי השיש.

כמובן שאנו באבני יהודה מייצרים מדרגות שיש בהתאמה אישית של העיצוב, הגודל והגימור שיתאימו לצרכים שלך. אנו יכולים לשנות את הנכס שלך לחלוטין ע"י הענקת מראה ייחודי לגמרי והפיכתו ליצירת אמנות שבודאי תהיה גאה בה.

 

לאן תרצו להמשיך מכאן?