אבני יהודה מייבאת ומשווקת שיש ואבן טבעית מהארץ ומהעולם כבר למעלה מ- 4 עשורים. ספקי שיש מובילים מכל קצוות הגלובוס מבאים אליכם היצע רחב של שיש לריצוף בשלל צבעים ומרקמים. השיש מגיע במגוון גדלים רחב. החל מאריחים בגודל של 40*40 ס"מ ועד לגודל מרשים של 120*120 ס"מ.

מעוניינים בפרטים נוספים? לחצו כאן או התקשרו עכשיו אל – 03-6095511 לייעוץ חינם עם איש מקצוע מטעם אבני יהודה

 

איך לבחור ריצוף שיש או אבן?

הבחירה בשיש ואבן טבעית כריצוף משלימה את המראה היוקרתי בבית ומרעיפה עליו הוד והדר. הבחירה בשיש משאירה בידינו את האופציה להחליט אם אנו רוצים מראה מט או מבריק בכל שלב שנרצה, זאת מפני שהשיש ניתן לליטוש ועיבוד גם אחרי התקנתו בבית. תחזוקתו קלה ואינה דורשת תשומת לב מיוחדת ביחס למשטחים אחרים כמו דשא, עץ או חומרי גלם אחרים.

כשזה מגיע לבחירת ריצוף שיש או אבן, יש לך אפשרויות רבות טבעיות ואלגנטיות שישלימו את המראה הרצוי של הבית שלך. אבני יהודה מציעה לך מבחר רב של ריצוף, החל מסוגי שיש רבים, דרך אבנים מבוססות קוורץ, אבן גיר ועד לקרמיקה וגרניט פורצלן, וממש כמו בחירת הבית עצמו והריהוט שממלא אותו, לא מדובר אך ורק על מה שנראה טוב, אלא גם על מה מתאים יותר לשימוש המסויים שלך.

 

אלו ההמלצות שלנו לגבי אופן בחירת ריצוף השיש או האבן שלך:

 

ריצוף שיש או אבן | צבע

 

אבנים טבעיות זמינות במגוון רחב של צבעים. צבעיהם של גרניט ושיש למשל יכולים לנוע בין צבעי אופווייט רכים, ורודים, לבנים ושחורים קלאסיים עד לצבעי אלמוג עשירים, ירוק בקבוק או שילוב של מספר צבעים יחדיו. ריצוף שיש מסורתי כולל פעמים רבות בעיצובו 'מערבולות' ו'ורידים' של צבעים, ואילו לגרניט לרוב יש מראה מנומר או מחוספס. באפשרותכם להתרשם מהקטלוג בעמוד זה בכדי לעמוד על ההבדל בין סוגי השיש והאבן ואף לבקר באולם התצוגה שלנו להתרשמות קרובה יותר.

 

ריצוף שיש או אבן | גימור

הגימור של ריצוף שיש ואבן טבעית יכול להעשות באמצעות ליטוש, השחזה או שריפה והוא שנותן לה את המראה הייחודי שלה: ליטוש יביא להברקת הריצוף, השתקפות אור והדגשת הצבע וסימני האבן, השחזה יוצרת תחושה ש משטח סטאן חלק ונעים עם השתקפות אור מועטה יחסית – זו תהיה בחירה מתאימה למקומות בעלי תנועה מרובה שעשויים לפגוע בגימור שנעשה באמצעות ליטוש.
שריפת האבן נעשית לרוב על משטח בעל מרקם מחוספס מסוג גרניט.

 

ריצוף שיש או אבן | שימוש

ככל שהאבן קשה יותר, כך היא עמידה יותר מפני שחיקה. אחד המדדים הטובים לבחינת עוצמתה וחוזקה של אבן טבעית היא מדד דירוג הקושי, כאשר 1 הוא הרך ביותר ו10 הוא הקשה ביותר. בסולם מדד דירוג הקושי רוב סוגי השיש מדורגים במקום ה-3 וגרניט מבוסס קווארץ נמצא במקום ה-7. שימוש באבן רכה יותר פשוט דורשת מדיירי הבית להשתמש בתכשירי ניקוי עדינים, לטאטא ולאבק לעיתים קרובות יותר בכדי למנוע שריטות.

 

כמובן שישנם הבדלים מהותיים נוספים בין ריצוף שיש לאבנים טבעיות אחרות, ועל כך המומחים אצלנו באבני יהודה ישמחו להסביר ולייעץ. התקשרו עכשיו אל  03-6095511 או לחצו כאן לשיחה עם נציג.