התנאים הגאולוגים השונים בחלקי כדור הארץ יצרו מרבצי אבן בשלל צבעי הקשת המאופינים ספציפית לכל אזור. עוד מימי קדם נהגו פסלים ובני מלוכה לייבא שיש ממחוזות רחוקים אשר יבדיל עצמו מהתוצר המקומי הקיים לקבלת מראה ייחודי.אבני יהודה פורסת לפניך את מיטב האריחים המסופקים מהמחצבות האיכותיות ביותר בתחומם.

אריחי ריצוף מספרד, לוחות שיש מאיטליה, מדרגות מקרמה טורקית, משטחי גרניט מגואטמלה,אדני חלונות מסין ואפילו אריחי חיפוי המיובאים מאירן…שנים של ניסוי מחקר וטעייה הובילו אותנו ליצירת קולקציית אבנים ייחודית מכל רחבי תבל אשר אופטימלית לצרכן הישראלי הנו בטעמו האישי והן בעמידה ביישומים הדרושים ותנאי האקלים באזורנו.

אנחנו מזמינים אותך למסע חובק עולם בבחירת האריח המתאים לך.

 

מדרגות אושן

, ,

אפור כהה ואפור מתערבלים להם ביחד ויוצרים חזיון מרהיב לעין. פני האבן אינם אחידים ומשתנים ובכך ניתן להשיג מראה ייחודי ומעניין עם חיבור חזק למראה טבעי ופראי של טבע מתפרץ.

מונטנה

,

צבע מיקס של אפור חום ולבן צבעים שמחזירים עטרה ליושנה ונותנים אווירה אופנתית ומודרנית.

רוסו-תורכי

, ,

מדרגת שיש רוסו טורקית בעלת מרקמי גידים מיוחדים וצבעים נועזים כגון אדום עז, בורדו ולבן.

דארמה

,

מדרגת שיש דארמה תורכית צבעה הוא מן ערבוב של צבעי שמנת ואפור.בעלת מרקם גימור מט-משי הנותן תחושה קטיפתית. משתלבת מצוין עם ריצוף בצבע אפור כהה או בהיר.

בזלת שחורה

, ,

מדרגת שיש בזלת צבעה שחור נטו, מראה הומגני ואחיד מאוד. מדרגה סופר דופר חזקה. בזלת.

אומברה גריי

, ,

מדרגת שיש אומברה גריי בגוונים אפורים מיוחדים הנותנים טקסטורה ועניין למדרגה ולחלל הבית.

סילברדו

,

הרבה אפור בהיר וכהה משולבים עם מעט עננות של צבע לבן ומעט ורידים אדומים. על אף צביעה הרבים היא איננה גונבת את הצגה ונטמעת באופן עדין עם שאר חלקי הבית.

מולה וואיט

צבע לבן עם עננים אפורים. תשתלב באופן נהדר עם ריצוף אפור או בהיר.

מדרגות גריי דמסקו

, ,

צבעים של אפור בהיר ואפור חזק עם גידים אדמדמים ועדינים שפורצים החוצה. אין ספק שמדובר במדרגה בעלת נוכחות עזה, מראה מיוחד במינו המוכיח שוב כמה הטבע הוא אוצר בלתי נגמר.

שיי גריי

, ,

אפור מדיום. לא בהיר ולא כהה, הומגנית ואחידה, פופלרית מאוד בקרב אדריכלים\מעצבי פנים ובצדק! קשה למצוא מדרגת שיש בצבע אפור כל כך נקייה וחלקה, ובכך יוצרת רושם כשהיא משמשת לחיפוי מדרגות או בחיפוי משטחים גדולים שיוצרים תחושת אחידות.