חיפוי אבן בגלריית חדר אורחים אחרי

סוכות כבר עבר, ואפשר להרגיש את הצינה המגיעה אלינו, מלווה בגשמים והרגשה חורפית. משפחות רבות בוחרות לשפץ את הבית שלהן לקראת החורף, על מנת להכין אותו ואת בני המשפחה בצורה הטובה ביותר. זוהי הזדמנות מצויינת לעסוק בעיצוב הבית מחדש, בצורה פונקציונאלית יותר, עיצובית יותר, ומיוחדת יותר. עוד מימי הביניים חיפוי אבן הוכיח את יעילותו לעולם, ולכן נשמר עד היום כטכניקת עיצוב ובידוד מובילה לפנים הבית.

חיפוי אבן לקירות ולגגות הבית

רבים רגילים לעובדה שכאשר נרצה לשפץ את קירות הבית, נצבע אותם או נדביק עליהם טפט. המשקיעים שבינינו יבחרו בציור קיר, אך יש כאלה שיבחרו באופציה של חיפוי באמצעות אבן לקירות ולגגות הבית. חיפוי אבן הוא טכניקת עיצוב ובנייה שהייתה קיימת עוד משחר הימים, בהם הבנייה הייתה נעשית באמצעות אבן. כיום, על קירות הבית או על תקרותיו, ניתן להדביק שכבת אבן בעיצוב והתאמה אישיים, בצורה שתהווה שכבת הגנה ובידוד נוספת, במראה אותנטי מהמם.

שכבות בידוד מקור, חום ורעש

החיפוי של הקירות מספק לבני הבית הגנה מצוינת מפני פגעי הטבע של החורף, וגם של הקיץ. בידוד חום, רעש וקור מתאפשר בזכות שכבת הגנה נוספת שבולמת את האוויר הנכנס וחודר דרך קירות הבית, ומאפשר לקור ולחום לפלוש אל הבית. במידה ואתם מרגישים שהבית שלכם חשוף לנזקי האקלים ואפילו האמצעים החשמליים שברשותכם מתקשים לספק את החום או הקור הדרוש, ייתכן וחיפוי לקירות ולגגות הבית יהיה הפתרון המושלם בשבילכם.

חסכון בחשמל

כאשר מותקנים בביתכם מזגנים או תנורי חימום לחימום הבית, עבודתם תיעשה קלה הרבה יותר, מכיוון שהחום אותו הם מפיקים לחימום הבית בימי החורף ישמר לאורך זמן רב יותר בבית ולא יברח החוצה, ובכך צריכת החשמל של תנורי החימום או המזגנים שלכם תרד.
 

אולי יעניין אותך גם

יתרונות חיפוי אבן לקירות פנים וחוץ הבית השינוי הדרמטי של לפני ואחרי חיפוי אבן בבית
 

במקום לצבוע, אפשר לחפות!

אירחתם בחגים משפחה וחברים והקירות נראים כאילו אחרי מלחמה? נמאס לכם לצבוע כל שלושה חודשים? חיפוי אבן לקירות הבית מספק הגנה מושלמת מפני מיצים ונוזלים אחרים שנשפכים בגלל ריבוי ילדים במקום, ומהווה אופציה קלה ופשוטה לכיסוי הקירות המקושקשים או מלאי הכתמים שלנו. לייעוץ מקצועי באשר לחיפוי אבן בביתכם – פנו אלינו ונשוחח אתכם בהקדם.   [social4i size="large" align="float-left"]