חיפוי אבן, בין אם טבעית או מתועשת, מביא לשינוי אוירה מורגש במבנה בו הן מותקנות, עד כדי כך כי לפעמים ידמה לנו שמדובר בבית אחר לגמרי. אספנו עבורכם לשם השראה והמחשה מגוון תמונות יפהפיות של לפני ואחרי החיפוי בבתים שונים וחדרים שונים של הבית. ניתן להבחין בקלות בשינוי המוחלט שעושות האבנים בעיצוב הבית וכמה יופי הן מכניסות לחיי הבוחרים בהן לחיפוי קירות ביתם.

 

הפוך את חדר האמבטיה למרכז ספא באמצעות חיפוי אבן

זהו חדר אמבטיה מקסים, חינני ונינוח שבעליו כנראה מעט השתעממו מהעיצוב האנמי שלו ובחרו לשדרגו באופן שיגרום לכם לא לזהות שמדובר באותו החדר. לשם הגשמת חזונם, להפוך את חדר האמבטיה הפשוט למרכז הספא הפרטי שלהם, ביצעו הבעלים חיפוי אבן טבעית בצבע חום בהיר אשר מעניק תחושת אינטימיות וחמימות יחד עם עיצוב פנים קל והוספת אלמנטים פשוטים – הם הצליחו ובגדול!

לפני

חיפוי אבן לחדר אמבטיה - לפני

אחרי

חיפוי אבן בחדר אמבטיה ספא אחרי

חיפוי אבן מודרנית בחדר השינה – האלמנט ששינה את הכל.

בתמונה הזו אנו רואים את החדר לפני ביצוע ה'מהפך' העיצובי. כפי שניתן להבחין החדר מעוצב באופן די נטרלי, עדין, נקי וקירותיו צבועים בלבן. אין ספק שהבריכה מאחור, הפרקט והרהיטים משלימים יחד מראה שיחשב בפני רבים כיפהפה, אך אלו.. עדיין לא ראו את התמונה של אחרי השינוי.

לפני

חיפוי אבן לקירות פנים וחוץ לבית עם בריכה

אחרי

תראו מה חיפוי אבן לבדו יכול לעשות עבור חדר השינה שלכם. מתוך הפשטות העדינה הפך החדר הזה ליצירה יפהפייה של חמימות טבעית, מעוצבת ועכשווית. היישום הדרמטי של חיפוי האבן על הקיר שמאחרי המיטה משלים באופן מדוייק כל סגנון שהוא ע"י אספקת אלמנטים טבעיים של חמימות וטקסטורה מאוזנת, לקיר אשר לפני החיפויו נראה כמעט משעמם מדי. חיפוי אבן טבעית בית עם בריכה אחרי

גם כשהנוף עוצר נשימה חיפוי קירות פנים יגרום לך לרצות להשאר בבית

התמונות מהבית הזה יפהפיות – מה צריך יותר? סלון גדול ומרווח, אח לימי החורף הקרים, פרקט נעים  וים רחב ידיים שנפרש מאחור, אין ספק שזהו חלומם של רבים מאתנו. אבל מה שהתמונות באות להדגים הוא את התרומה המשמעותית של חיפוי האבן להשלמת מה שאולי נתפס בעינינו כבר כמושלם.

לפני

גלריית חדר משפחה חיפוי אבן לפני       לאחר הוספת חיפוי האבן הטבעית ניתן לראות ולהרגיש בשינוי האוירה הדרמטי שנוצר בחדר. בעזרת הוספת אלמנט האבן שהעניק לחדר חמימות, נינוחות והרבה סטייל, יחד עם הזזת רהיטים ונגיעות קטנות נוצר מרחב מעוצב שנותן תחושה של רחם – מרחב מכיל ומפנק שאפשר להתכרבל בו בכיף, להרגע ולהעביר זמנים נעימים בקרבתם של החשובים לנו. תמונה שווה אלף מילים – ראו בעצמכם.

אחרי

חיפוי אבן בגלריית חדר אורחים אחרי

האמבטיה שלא תרצו לצאת ממנה לעולם

בתמונת הלפני של חדר האמבטיה העצום הזה ניתן להבחין בבירור בסגנון הלבן והנקי הכולל מינימום אלמנטים עיצוביים וצבעים. מלבד לצבע הלבן של הקירות הגדולים ישנם תקרת ורצפת העץ שמשלימים תחושה של הכנסת הטבע הביתה באיזון זהיר. כמובן שגם כאן חיפוי האבן ישנה לחלוטין את מראה חדר האמבטיה הזה.. מחזיקים חזק?

לפני

imagine_photos-2012-03-13-CW-CSTR-Sanibel-Before-gallery_display   כחלק מביצוע המהפך לחדר האמטיה היפהפה הזה הומרו צבעיו הקרירים של החדר לצבעים חמימים, חיפוי האבן אשר מכסה את הקיר קיבל טויסט נוסף ביצירה גומחות מלבניות ומרובעות להנחת נרות, כמו כן נוספה הספה החומה משמאל כאשר הכל יחד יוצר את השינוי החד ביותר שיכולנו לצפות לו. התחושות שעולות מעיצוב החדר ומחיפוי הקיר אצל השוהים באמבט הן תחושות של חמימות, אינטימיות, רוגע, שלווה ואפילו רומנטיות (הודות לאור הנרות המלטף). ומה דעתכם על העיצוב הזה?

אחרי

 חיפוי אבן לקירות פנים וחוץ אמבטיה יפהפייה אחרי

לסיכום אנו מאמינים שתסכימו איתנו כי אין ספק שביצוע חיפוי אבן דורש חזון, תכנון נכון ואומץ, אולם אלה שיבחרו ללכת בדרך האבנים הטבעיות או המתועשות ימצאו עצמם בהרפתקאה שהם קרוב לודאי ישמחו שיצאו אליה, משום השינוי הכ"כ חד, קל ויפה  שהיא מאפשרת בעזרת אלמנט פשוט אחד.

רוצים להראות לנו תמונות לפני ואחרי של הבית שלכם? שלחו לנו מייל אל avneyehuda@gmail.com ונשמח להציג גם אתכם!