חיפוי אבן טבעית לקירות הפכו לאלמנט מכריע ואף הכרחי בקרב אדריכלים ומעצבי בתים. חיפוי לקירות פנימיים או חיצוניים נותנים מראה יוקרתי ומרשים בתוך האלמנט המבני הגדול והבולט ביותר של הבית, שכן על התקרה אנו ממעיטים להביט ועל הרצפה מצויים חפצים שמסתרים חלקים לא מבוטלים ממנה.

אבני יהודה מעמידה לרשותכם אולם תצוגה מרהיב עם מבחר עצום של דוגמאות צבעים סגנונות וגימורים המוצגים בצורה נוחה ובגודל טבעי.

 

 

 

חיפוי אבן | היתרונות

 

חיפוי אבן מבודד ומאזן את טמפרטורות המבנה

 

במיוחד באקלים הישראלי שנוטה לקייצים חמים במיוחד, היתרון הבולט ביותר של חיפוי אבן לקירות פנים או חוץ מתבטא במתן בידוד יעיל מפני טמפרטורות חיצוניות קיצוניות.

האבנים המוצעות באבני יהודה מעניקות לבתים אותן הן מחפות בידוד תרמי מפני חום וקור, עובדה המאפשרת איזון טמפרטורת החדר וחוסך את הצורך בחימום או קירור החדר רוב ימי השנה.

 

חיפוי אבן מאפשר בידוד רעשים

 

יתרון נוסף של חיפוי אבן לקירות פנים או חוץ הוא גם פתרון אפקטיבי למניעת כניסה ויציאה של רעשים. האבנים המחפות את קירות הבית מהוות חוצץ שמחזיר את הרעשים לכיוון ממנו הגיעו ולא מאפשרים לרובו לחדור את הקירות. בידוד רעשים על ידי חיפוי אבן מעניק לדיירי המבנה הפרדה ושקט מפני העולם החיצוני הסואן, כמו גם פרטיות ע"י מניעת יציאת רעשים מפנים הבית החוצה.

 

חיפוי אבן לעיצוב מודרני בטעם של פעם

 

חיפוי אבן ושימוש בבריקים לצרכי בניה מתוארכים אחורה בזמן עד לשנת 7500 לפנה"ס באיזור תורכיה של ימינו. הטרנד ההיסטורי הזה עשה דרכו אל אסיה ואירופה עד המאה ה-12 ונכון להיום הוא כבש את העולם כולו.

מעבר לטכניקת הבניה הקדומה, העיצוב והמראה של קירות בחיפוי אבן הביא לכך שכיום רבים ממעצבי הפנים והחוץ משתמשים באלמנטים של חיפוי אבן בכדי להעשיר את מראה הבית, ולהוסיף טוויסט מודרני בטעם של פעם.

 

תחזוקה מועטה עם חיפוי אבן

 

תבלו את הסופ"ש עם חברים ומשפחה ולא בנסיון לתקן קיר מתקלף!
לבתים בעלי חיפוי אבן שגרת תחזוקה זניחה למדי. מלבד נקיון אחת לכמה זמן, אין שום צורך בביצוע עבודות בכדי לשמר את מראהו ויתרונותיו לעומת קירות רגילים שלאחר מס' שנים מצריכים שפכטל, מילוי, צביעה מחדש וכו'. ברוב המקרים בקירות בעלי חיפוי אבן, אין צורך לבצע אטימה נוספת, צביעה או הדבקה.
יתרון זה הינו גורם משמעותי כאשר מביאים בחשבון בחירה ב'חבילה לכל החיים' שלאורך זמן תחסוך לכם כסף רב בהעדר עבודות התחזוקה הנחוצות לה. ההוצאות על הבית אינן מסתיימות בבנייתו, אז אל תשכחו להסתכל לטווח הארוך כאשר אתם בוחרים את החומרים שירכיבו את ביתכם.

 

השאלה הבאה המתבקשת היא – למה להזמין אבן לחיפוי דווקא מאבני יהודה?

 

ובכן, לאבני יהודה מגוון עצום של אבנים לחיפוי המתאימות לקירות פנים וחוץ, בצבעים שונים, מחומרי גלם שונים ובאיכות מעולה.
כאן תוכלו למצוא חיפוי אבן משיש, בריקים מאבנים טבעיות, בריקים מלאכותיים, סיליקטים בצבעים שונים ועוד כמו גם שירותים משלימים וייעוץ מקצועי החל מהדקה הראשונה.

פנו אלינו לשיחת ייעוץ עם איש מקצוע שיסייע לכם להבין מהו חיפוי האבן הנכון לכם. התקשרו עכשיו – 03-6095511 או בקרו באולם התצוגה המרהיב שלנו ברחוב המנור 60, חולון.

 

לאן תרצו להמשיך מכאן?